– מומחית ניתוחי מחלות אף אוזן גרון בחיפה, בצפון

אודות

פרופסור מ"ק נחמה אורי היא מומחית לרפואת אף-אוזן-גרון ולניתוחי ראש צוואר. מאחוריה ניסיון רב שנים והיא נחשבת לאחת המומחים המובילים והבכירים בתחומה בישראל ובעולם. כיום משמשת כמנהלת היחידה לאף ולסינוסים בבית החולים "כרמל" שבחיפה. בין היתר, במסגרת תפקידה ופועלה במחלקת אף-אוזן-גרון של בית החולים "כרמל" מדריכה ומלמדת סטודנטים של בית הספר לרפואה מהטכניון.

מלבד עבודתה בבית החולים מקבלת פרופסור משנה קליני נחמה אורי מטופלים פרטיים גם בקליניקה השוכנת ברחוב קויפמן 12, רמת גולדה שבחיפה. במרפאתה מבוצעות בדיקות אף-אוזן-גרון רגילות וכמו כן בדיקות סינוסים, אף, מיתרי קול ועוד – בעזרת סיב אופטי גמיש וקשיח. כמו כן, במרפאה מבוצעים ניקויי אוזניים, ניקויי סינוסים לאחר ניתוח (מהפרשות ומפוליפים), ושאיבות מאוזניים וסינוסים. יש לציין כי מרבית מטופלי המרפאה מקבלים החזרים מחברות הביטוח הפרטיות, מביטוח מושלם של קופת חולים כללית וממגן זהב של קופת חולים מכבי, ומביטוחים מושלמים של קופות חולים אחרות.

את התמחותה עשתה הפרופסור אורי במחלקת אף-אוזן-גרון של בית החולים "כרמל", ועל תחומי המומחיות העיקריים שלה נמנים בין היתר ניתוחים אנדוסקופים של הסינוסים, ניתוחי אף (שאינם פלסטיים), וכן ניתוחים אנדוסקופים של מיתרי הקול שכוללים גידולים ממאירים ושפירים (לרינגולוגיה).

לאורך שנים הרצתה פרופסור אורי בעשרות כנסים בינלאומיים בתחומה, ביצעה מספר השתלמויות בחו"ל, ופרסמה עשרות מדעיים חשובים בספרות מקצועית עולמית. בין היתר, הינה חברה בחברה האירופית לרינגולוגיה, באקדמיה האמריקנית לרפואת אף-אוזן-גרון ניתוחי ראש צוואר, באיגוד לרפואת אף-אוזן-גרון ניתוחי ראש צוואר הישראלי, ובחברה האמריקנית לרינגולוגיה. כאמור, פרופסור אורי נמנית על הבכירים והמובילים מבין המומחים בתחומה בישראל ובחו"ל.

פרופסור משנה קליני נחמה אורי

פרופסור משנה קליני נחמה אורי

פרופסור משנה קליני נחמה אורי

פרופסור משנה קליני נחמה אורי

למעלה